O nas

Otwarcie przychodni weterynaryjnej Vet4Pet w styczniu 2011 roku, było odpowiedzią na zapotrzebowanie na profesjonalną opiekę weterynaryjną dla Państwa czworonożnych przyjaciół, a także spełnieniem naszych marzeń zawodowych. Aby zapewnić kompleksową opiekę Państwa pupilom, wyposażyliśmy klinikę w najnowocześniejszy sprzęt, który pozwoli nam na wykonanie pełnej diagnostyki naszego pacjenta.

W naszej klinice wykonujemy badania RTG, USG, EKG oraz Echo Serca. Współdziałamy również z placówkami, w których wykonana zostanie tomografia komputerowa oraz rezonans magnetyczny naszych pacjentów. Posiadamy własne laboratorium, co pozwala nam na wykonywanie podstawowych badań krwi od razu na miejscu. Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z czterema zewnętrznymi laboratoriami weterynaryjnymi, dzięki którym dodatkowo wykonujemy rozszerzone badania krwi, badania cytologiczne, histopatologiczne oraz mikrobiologiczne pobranych próbek. Oferujemy także badania alergologiczne wraz z odczulaniem.

Zajmujemy się m.in. diagnostyką w kierunku dysplazji stawów, leczeniem niedowładu łap, złamań, wszczepianiem implantów oraz leczeniem stomatologicznym. W Vet4Pet zapewniamy Państwa pupilom profesjonalną opiekę neurochirurgiczną oraz ortopedyczną. Oferujemy również podstawowe usługi takie jak szczepienia, odrobaczanie, a także zabiegi pielęgnacyjne takie jak obcinanie pazurków i czyszczenie uszu.

Dzięki doświadczeniu oraz rozległej wiedzy z dziedziny weterynaryjnej, nasz zespół może poszczycić się takimi osiągnięciami, jak zdiagnozowanie i pomyślne zoperowanie 12-letniego kota, który cierpiał na oponiaka mózgu, przywrócenie sprawności ruchowej 10-letniemu psu, który był całkowicie sparaliżowany oraz wieloma nagłymi interwencjami w przypadku obrażeń powypadkowych

Z życia kliniki

szukaj